HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Firmamız sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Recep BUZ tarafından, 2014 yılında Gemlik Serbest Bölge’de kurulmuştur. Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vererek başladığı yolculuğuna, 2015 yılında Alper ŞAHİN’ in ortaklığa dâhil olmasıyla birlikte kurumsal yapılanmaya önem veren bir sürece yönelmiştir. Kısa zamanda müşterilerin güvenini kazanıp, sektöründe söz sahibi olan bir yapıya kavuşmuştur. 30 m2’lik bir dükkân ile başlayan serüvenimiz, bugün 5 İlde 6 şubeye ulaşmış durumdadır. Türkiye’nin tüm gümrüklerinde iş yapabilme kabiliyetine erişmemizin yanında, kurumsal yapılanmamızın teminatı olan İSO9001 ve İSO27001 belgelerini de bünyemize katmış bulunmaktayız.

Sektöründe, müşterilerimizin ihtiyacı olan her konuda çözüm üretebilmek amacı ile 2018 yılında  AŞ GRUP LOJİSTİK DIŞ TİCARET AŞ. kurmak vasıtası ile kapıdan kapıya nakliye çözümlerine de başlamış bulunmaktayız. Nakliye hizmetimizin yanında, kurduğumuz firma üzerinden girişimci Türk insanlarına İhracat yapabilmesi adına fırsatlar sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız.

SEKTÖRÜMÜZE İLKLERİ YAŞATTIK

Kısa zaman içerisinde çok işler başarmanın yanında, ilkleri sektörümüze sunmayı başardık.
-İSO27001 Belgesini alan ilk Gümrük Müşavirlik Firması,
-Müşterisi adına İthalat-İhracat yapan ilk Gümrük Müşavirlik Firması,
-Müşterilerine broker hizmet veren ilk Gümrük Müşavirlik Firması olmak gibi..

ETİKLİK İLKEMİZ

Tüm meslektaşlarımızın bağlı olduğu etik değerler, sektörümüzde ilerlerken adeta başucu kitabımız olmuştur. Güven kaybetmektense, para kaybetmenin tercih edileceğini bütün çalışma arkadaşlarımız ile birlikte özümseyip, uygulayarak yolumuza devam etmek vazgeçilmezimiz olmuştur.
Amacımız; Asil Türk Milletinin girişimci insanlarına yön vermek ve yanlarında olmak vasıtası ile ülkemizin bayrağını yukarılara taşımaktır. İvme Gümrük Müşavirliği için öncelik Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğü ve yurttaşlarımızın ekonomik refahıdır.
İlkemiz ise; Önce ülkemiz ve milletimiz sonra ise şirketimizdir.

Müşteri tercih, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek onlara en doğru ve güvenilir yollardan en uygun çözüm önerileri sunan, uzman profesyonel kadrosu, güçlü, kurumsal ve teknolojik alt yapısıyla hizmetlerini müşterilerine hızlı ve etkin bir şekilde ulaştıran,
etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak disiplinli ve istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket anlayışı.

Bursa, Gemlik, İzmir, İstanbul, Eskişehir, Kocaeli ve Mersin'de güvenilir ve üstün kalitede hizmet sunan, dış ticaret ve gümrük işlemleri ile ilgili her kesimin hizmet almaktan huzur ve mutluluk duyduğu,
rakiplerinin örnek aldığı dış ticaret işlemlerinin her aşamasında bir Gümrük Müşavirlik firmasından daha fazlasını vadeden, saygın, değerli ve lider bir şirket anlayışı.